Praktyczne gadżety dla twojego domu!

Szukasz miejsca, w którym kupisz praktyczne gadżety dla Ciebie, twojego partnera, dziecka, dedykowane ogrodowi i garażowi? Sprawdź ofertę sklepu regmag.pl. To właśnie tam znajdziesz gadżety o różnym przeznaczeniu dedykowane rozmaitym czynnościom. Sklep specjalizuje się głównie w funkcjonalnych akcesoriach do domu i dla zwierząt. Nie brakuje ciekawych elementów wyposażenia kuchni, łazienki czy ogrodu. Co więcej, w sklepie możesz zamówić najlepsze akcesoria dla psa, które ułatwią Ci jego tresurę, zabawę i opiekę. 

Czym charakteryzuje się obroża do tresury psów?

Masz w domu pupila i myślisz o tym, aby przekazać mu dobre nawyki? A może przygotowujesz pupila do jakichś zawodów i wymagasz od niego dyscypliny? Dobrym pomysłem będzie zakup gadżetu, takiego jak obroża do tresury psów! Obroża antyszczekowa jest idealnym rozwiązaniem dla psów, które muszą nauczyć się odpowiedniego reagowania na różnego rodzaju sytuacje. W szczególności tyczy się to psów bardzo agresywnych i takich, które nie potrafią kontrolować swojego szczekania. Obroża do tresury psów sprawdza się podczas szczekania psa. Właśnie wtedy czujnik wyczuwa drżenie krtani i zaczyna działać. W jaki sposób? W pierwszej kolejności, aby uspokoić psa obroża  wysyła sygnał dźwiękowy. Jeśli to nie pomoże wraz z sygnałem dźwiękowym wysyłany jest impuls elektryczny na możliwie najniższym poziomie. Jeżeli mimo dwóch sygnałów dźwiękowych i impulsu elektrycznego pies nie przestaje szczekać, obroża impulsy elektryczne o zwiększonej mocy. Cały proces trwa około minuty. Warto dodać, że impulsy nie zagrażają zdrowiu i życiu zwierzęcia. 

Co sklep zaoferuje mieszkaniom i domom?


Na regmag.pl nie brakuje praktycznych gadżetów, takich jak dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny. Akcesoria tego typu coraz częściej kupowane są nie tylko dla tradycyjnych domów, ale także domków letniskowych i domków położonych nad jeziorem. Dzięki niemu domownicy zostają powiadomieni o wizycie gościa. Warto zainwestować w modele wodoodporne, tak aby służyły bezkolizyjnie przez wiele długich lat.

Comments are closed