Luvena.pl — producent impregnatów do tkanin i drewna!

Producent impregnatów LUVENA do tkanin i drewna oferuje wyłącznie wysokiej jakości środki do impregnacji. Każdy poszczególny produkt różni się od siebie rodzajem powierzchni, do których został przeznaczony. Przed nałożeniem jakiegokolwiek impregnatu należy zapoznać się z informacjami zawartymi na opakowaniu, dzięki temu możesz mieć pewność, że drewno i tkaniny będą odpowiednio zaimpregnowane na wiele lat. Firma LUVENA oferuje najwyższej jakości impregnaty marki FOBOS®, ma za sobą ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej klasy produktów do impregnacji tkanin lub drewna. Każdy konkretny środek jest pod różną ceną. Impregnat do tkanin może być Twój już dziś!

Cena — impregnat do tkanin

Firma LUVENA w swojej ofercie posiada także ognioodporne impregnaty do tkanin, wyrobów tekstylnych czy wykładzin podłogowych dostępne pod odpowiednią ceną. Impregnat do tkanin powinien spowalniać moment zapłonu i spowalniać proces rozprzestrzeniania się pożaru — właśnie takie znajdziesz w LUVENA! Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury wszystkie impregnaty do tkanin SILIGNIT RW mogą być stosowane w obiektach użyteczności publicznej, takich jak budynki administracji, szkoły, przedszkola, hotele i inne tego typu przestrzenie. Środek do impregnacji tkanin jest niepalny i można spryskiwać nim następujące powierzchnie: kanapy, dywany, wykładziny, zasłony czy obrusy.

Cena — impregnat do drewna

Producent impregnatów FOBOS® oferuje wysokiej jakości ogniochronny impregnat do drewna pod odpowiednią ceną. Impregnat do drewna z serii M-4 świetnie zabezpieczy drewno oraz konstrukcyjne i tarcicę budowlaną przed pleśnią, działaniem ognia i grzybów. Tego typu produkty stosuje się do zabezpieczania drewna wewnątrz, np. balustrad, schodów, parkietów, parapetów, boazerii i inne okładziny ścienne, ścian działowych czy więźby dachowej. Przedłużą one również żywotność danego drewnianego mebla.

Comments are closed